Maurten Drink Mix COMBO PACK

Výhodný balíček nejlepších sportovních nápojů na světě? Tady ho máte ! Ať už s nápoji Maurten máte zkušenost či je teprve chcete otestovat, tenhle balíček je přesně pro Vás ! Vyzkoušejte při tréninku a uvidíte, že brzy se stanou nápoje Maurten součástí i Vašich závodů.

Obsah balení: 4x Maurten Drink Mix 160 + 4x Maurten Drink Mix 320 + 4x Maurten Drink Mix 320 CAF 100 (s kofeinem) 

849 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Maurten Drink Mix COMBO PACK

Detailní popis produktu

MIX nejinovativnějších sportovních nápojů na trhu !

Maurten (čti morton) vytvořil unikátní technologii v sektoru sportovní výživu postavenou na tzv hydrogelu, díky kterému dokáže lidské tělo zpracovat vysoké množství (až 2-násobek) sacharidů aniž by způsobil žaludeční problémy při sportu. To je jedním z hlavních důvodů proč jsou Maurten Drink Mix nápoje hojně využívány nejen elitními atlety po celém světe.

Maurten Drink Mix COMBO PACK

Jak Maurten Drink Mix funguje

Hydrogel technologie je odpovědí. I když hydrogel není nic nového, jeho samotné použití při sportovní výživě je přelomové. Smíchejte Maurten Drinkmix s 500ml vody a postupně vypijte. 

V žaludku se tekutina změní v hydrogel, projde až do střev, kde dojde k absorpci sacharidů, soli a dalších složek. Tím je předcházeno, že vysoké množství cukru nezpůsobí žaludeční problémy. 

Maurten Drink Mix COMBO PACK

4x Drink Mix 160

Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat očekávání, můžete jako spotřebitel zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení. Maurten Drink Mix COMBO PACK

4x Drink Mix 320

Podle recenzí na Heureka.cz dlouhodobě většina našich zákazníků doporučuje nákup na našem e-shopu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Maurten Drink Mix COMBO PACK

4x Drink Mix 320 CAF 100

Pokud máte dotaz, nebojte se zavolat nebo napsat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem zboží. Jsme odborníci v oboru.
Maurten Drink Mix COMBO PACK

Čím se odlišují

  • až 2x tolik energie než běžné výrobky
  • bez žádných barviv a příchutí
  • pouze přírodní ingredience
  • není nutné zapíjet vodou
  • vysoká účinnost
  • snadná příprava kdekoliv
  • varianty s kofeinem i bez

Doplňkové parametry

Kategorie: Energie
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Maurten nabídl v posledních letech nejinovativnější přístup ke sportovní výživě. Energetické gely a sportovní drinky založené na hydrogel technologii umožňují tělu vstřebat a zpracovat až 2-násobné množství sacharidů oproti ostatním přípravkům na trhu.

Hydrogel technologie umožnuje gelům a sportovním drink mixům projít skrze prostředí žaludku až do střev, kde dochází k absorpci sacharidů, minerálů a soli. Tím je předcházeno, že vysoké množství sacharidů nezpůsobí žaludeční problémy.

Nejlépe o kvalitě Maurten produktů vypovídá široká škála sportovních legend, které Maurten používají jako výživu při sportu.

Eliud Kipchoge 

- olympijský vítěz, mistr světa, světový rekordman v maratonu a pokořitel hranice 2 hodin na této distanci v rámci Breaking2

Joyciline Jepkosgei

- světová rekordmanka v maratonu a držitelka rekordů v běhu na kratších distancích

Jan Frodeno 

- olympijský vítěz v triatlonu, několikanásobný mistr světa v Ironman

Dále už neváhajte a vyzkoušejte to nejlepší z naši nabídky, produkty Maurten! Dáváte tréninku maximum, dopřejte si maximum! Vyzkoušejte, pochopíte!