Revoluční v ČR vyrobený přípravek na přírodní bázi zásadně napomáhá ke snížení tuhnutí svalů při náročných vytrvalostních sportovních aktivitách a také následně zkracuje dobu potřebnou regeneraci, čímž tě vrací dříve zpět do hry. Jedinečné složení navíc napomáhá zvýšit využití cukrů a maximalizuje přísun energie do svalů.

590 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Detailní popis produktu

Recovery

Hlavní účinky

  • snížení tuhnutí a tvrdnutí svalů při sportovní zátěží (dlouhé stoupání do kopců),
  • eliminace křečí při a po dlouhotrvající sportovní námaze,
  • zkrácení doby nutné pro regeneraci svalů po námaze,
  • efektivnější využití energie a výdrží při výkonech

Recovery je doplněk stravy na bázi čistě přírodních složek, vyráběný v České republice, testovaný nejen profesionálními sportovci. Obsahuje 4 účinné látky, které jsou důležité pro správné fungování organismu nejen při sportovních aktivitách. Je skvělým pomocníkem, který bojuje proti únavě, bolesti svalů a zvyšuje regeneraci organismu. 

Recovery

Stěžejní přínosy pro vytrvalce

Díky svému unikátnímu a patentovanému složení přispívá ke zvýšení průtoku krve a lepšímu využití cukru, což způsobuje snížení tvrdnutí a napětí ve svalech a maximalizuje přísun energie.

Účinné látky


 Název
1 KAPSLE OBSAHUJE
RHP* V 1 KAPSLI
 KYSELINA JABLEČNÁ
300 mg

 MAGNESIUM BISGLYCINÁT
266 mg
14,2 %
 NIACIN (VITAMÍN B₃)
112,5 mg
703 %
 DIMETHYLGLYCIN
11,25 mg

Doporučené dávkování

4 tobolky 30 minut před sportovní aktivitou a 4 tobolky do 30 minut po aktivitě. Ve dny mimo sportovní aktivitu podpořte regeneraci 4 tobolkami denně. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění a skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě 25 °C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Regenerace
Forma: tobolky (kapsle)
Balení: 80 kusů (20 dávek)
Úroveň: trénink, závod, regenerace
Použití: před výkonem, po výkonu
Chuť: neutrální, žádná
Neobsahuje: umělé příchutě, umělá barviva, cukr, laktózu, lepek, umělé konzervanty, geneticky, modifikované suroviny, jiná zbytečná chemická aditiva
Složení: Kyselina jablečná, magnesium bisglycinát, niacin (vitamín B₃), dimethylglycin, magnesium stearát (plnidlo), hovězí želatina
Vyrobeno v: ČR
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZC Avatar autora | 19.8.2023
POmaha se regenraci po vykonu
5
Avatar autora | 16.8.2023
S výrobkem jsme spokojeni mužem doporučit 😊
5
PK Avatar autora | 10.5.2023
Jsem překvapený z rychlosti dodání! Produkt jsem si objednal v pondělí a v úterý byl doručen. Zatím používám krátce, ale netvrdnou mi nohy při běhání a celkově uběhnu delší trasu. Další den mě tolik nohy nebolí a celkově se můžu normálně hýbat a fungovat. Rozhodně doporučuju vyzkoušet. Za mě good a budu testovat dále! Petr

Za tímto projektem stojí Filip a Honza. Filip byl IT projektový manažer a Honza je vystudovaný analytický chemik. Vývojem a výrobou potravinových doplňků se zabývají již od roku 2013. Průlom nastal v roce 2016 a 2019, kdy Honza začal pracovat ve farmacii a poté v klinické laboratoři.

S myšlenkou spojení klinické laboratoře a výrobou potravinových doplňků s cílem výroby doplňků stravy na míru si s Filipem pohráváme od roku 2021. I když je to náročné, snažíme se celé podnikání vybudovat od začátku sami bez financování od investora a z vlastních úspor. Díky tomu se však podílíme na všech procesech a vše nastavujeme k našemu obrazu.

Chtěli bychom, aby si nyní zákazníci vybírali doplňky stravy na základě toho, co jejich tělo skutečně potřebuje. Na základě analýzy jejich biologického materiálu (krev, moč, stolice), dokážeme namíchat doplňky stravy na míru. Než se nám podaří otevřít klinickou laboratoř, vyvíjíme produkty na základě požadavků od našich zákazníků.

I když jsme GenX postavili na základě toho, co reálně potřebujete, pokud cítíte jakoukoliv nespokojenost, nedostatek nebo cokoliv jiného, neváhejte nám napsat. Chceme dostat šanci nedostatek napravit a chceme, abychom šli naproti Vám.