Gen-X

Webová stránka značky: Gen-X

Za tímto projektem stojí Filip a Honza. Filip byl IT projektový manažer a Honza je vystudovaný analytický chemik. Vývojem a výrobou potravinových doplňků se zabývají již od roku 2013. Průlom nastal v roce 2016 a 2019, kdy Honza začal pracovat ve farmacii a poté v klinické laboratoři.

S myšlenkou spojení klinické laboratoře a výrobou potravinových doplňků s cílem výroby doplňků stravy na míru si s Filipem pohráváme od roku 2021. I když je to náročné, snažíme se celé podnikání vybudovat od začátku sami bez financování od investora a z vlastních úspor. Díky tomu se však podílíme na všech procesech a vše nastavujeme k našemu obrazu.

Chtěli bychom, aby si nyní zákazníci vybírali doplňky stravy na základě toho, co jejich tělo skutečně potřebuje. Na základě analýzy jejich biologického materiálu (krev, moč, stolice), dokážeme namíchat doplňky stravy na míru. Než se nám podaří otevřít klinickou laboratoř, vyvíjíme produkty na základě požadavků od našich zákazníků.

I když jsme GenX postavili na základě toho, co reálně potřebujete, pokud cítíte jakoukoliv nespokojenost, nedostatek nebo cokoliv jiného, neváhejte nám napsat. Chceme dostat šanci nedostatek napravit a chceme, abychom šli naproti Vám.

Cena

590591
1590591
white background (3) (1)
590 Kč
Skladem
GENX-REC80
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem